Main Page

From Linux ගැටව්
Revision as of 14:07, 14 March 2019 by XEON (talk | contribs)
Jump to: navigation, search

MediaWiki has been installed.

Consult the User's Guide for information on using the wiki software.

Summary

  1. Summary
  • [ලිනක්ස් ගැටව්](README.md)
  • [RoadMap](todo.md)
  • [විකිය වෙනස් කිරීමට](how-to-contribute.md)
  • [ලිනක්ස්](undefined/README.md)
 * [ඉතිහාසය](undefined/undefined.md)
 * [තාක්ෂණික සහාය](undefined/undefined-1.md)
 * [GNU/Linux හි වර්ථමාන යෙදවීම්](undefined/gnu-linux.md)
 * [ඉතිහාසයෙන් බිදක්](undefined/undefined-2/README.md)
   * [දැනුමට යමක්](undefined/undefined-2/undefined.md)
  • [ලිනක්ස් බෙදාහැරීම්](undefined-1.md)
  • [\[slideshow\] Introduction to Linux for bioinformatics](slideshow.md)
  • [Windows vs Linux](windows-vs-linux.md)
  • [ආරම්භක සඳහා හොඳම ලිනක්ස් බෙදා හැරීම්](undefined-2.md)
  • [උබුන්ටු යනු](undefined-3.md)
  • [Linux ස්ථාපනය කරන්නේ මෙහෙමයි](linux/README.md)
 * [Arch](linux/arch.md)
 * [Manjaro](linux/manjaro.md)
 * [Mint](linux/mint.md)
 * [Dedian](linux/dedian.md)
 * [Deepin](linux/deepin.md)
 * [Ubuntu](linux/ubuntu.md)
 * [උබුන්ටු install ක්රාන්නේ මෙහෙමයි](linux/untitled.md)
  • [පරිගණකයට Ubuntu Install කරගැනීම !](ubuntu-install/README.md)
 * [දැනුමට යමක්](ubuntu-install/undefined.md)
  • [Linux ස්ථාපනයේ දී ඇතිවන ගැටලූ](linux-1/README.md)
 * [Boot Loder](linux-1/boot-loder/README.md)
   * [unable to mount root fs on unknown-block\(0 0\)](linux-1/boot-loder/unable-to-mount-root-fs-on-unknown-block-0-0.md)
  • [About Arch](about-arch.md)
  • [How to config manjaro i3 easily](how-to-config-manjaro-i3-easily.md)
  • [Ubuntu, Fedora මෙහෙයුම් පද්ධති සදහා Dongle එක Connect කරගනිමු](ubuntu-fedora-dongle-connect.md)
  • [Linux Directory Structure / File System Structure ගැන ඉගෙනගනිමු.](linux-directory-structure-file-system-structure-..md)
  • [මූලික Linux විධාන - 01 කොටස](linux-01.md)
  • [මූලික Linux විධාන - 02 කොටස](linux-02.md)
  • [මූලික Linux විධාන - 03 කොටස](linux-03.md)
  • [Linux commands ඉගෙන ගමු.](linux-commands.md)
  • [Linux commands ඉගෙන ගමු - 2 \(CTF Style එකට\)](linux-commands-2-ctf-style.md)
  • [Realtime Singlish - Linux සදහා සිංහල Unicode Converter එකක්](realtime-singlish-linux-unicode-converter.md)
  • [විකල්ප මෘදුකාංග](undefined-4.md)
  • [How to install fcitx-sayura](how-to-install-fcitx-sayura.md)
  • [How to Change Grub Theme](how-to-change-grub-theme.md)
  • [\[Book\] ලාංකිකයන් සදහා උබුන්ටු](more-infor.md)
  • [Add new repo to debain family](add-new-repo-to-debain-family.md)
  • [\[Coding\]](coding/README.md)
 * [\[Python\]](coding/python/README.md)
   * [pyqt with qt-designer](coding/python/pyqt-getting-started-with-pyqt-and-qt-designer.md)

Getting started